O webu

Zde naleznete informace o tom, co to vlastně Multi deník je a k čemu slouží.

K čemu je tento web?

Snad každému se někdy stalo, že zažil něco zajímavého, ale časem na to bohužel zapomněl. To je jeden z důvodů, proč vznikl tento webový deník. Funguje nejen jako vaše „prodloužená paměť“, ale zároveň vám dává možnost sdílení těchto zážitků s ostatními lidmi. Tímto způsobem můžete také nalézt další lidi s podobnými zájmy, zkušenostmi, či problémy.
Možná jste si všimli, že deník je tématicky zaměřen spíše na duchovno a činnosti s tím související, nicméně své místo zde mají i různé z vašeho běžného života.

Jak web funguje?

Tento web může v principu připomínat mix blogu a diskuzního fóra dohromady - je použit vlastní jednoduchý „redakční systém“, vytvořený právě pro konkrétní potřeby deníku.
Zážitky jsou rozděleny do 5 hlavních kategorií dle jejich typu - astrální, běžný, magický, snový a binaurální deník, které jsou pro snazší orientaci dále rozděleny do dílčích kategorií. Při procházení můžete využít také filtry jako nejlépe hodnocené, nejčtenější, a další. Samozřejmě zde nechybí ani vyhledávání. Mezi další funkce patří komentování, hodnocení a spousta dalších. Pokud chcete vědět více, projděte si sekci nápověda.

Jak začít?

Nejprve se zaregistrujte a po přihlášení (v záhlaví stránky) se vám otevřou všechny možnosti (psaní, sdílení, hodnocení, komentování,...).
Navíc pokud používáte náš program Multi deník, můžete ukládat zážitky rovnou z něj.

Poděkování

Chtěl bych poděkovat Jaroslavu Berezovi za grafický návrh těchto stránek. a také všem uživatelům, kteří zde sdílí své zážitky a myšlenky s námi ostatními.

© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,45675s