Přespání na chatě v lesích

Kategorie: Noční můry
Vloženo: 8.8.2016 - 22:22
Zobrazeno: 275x
Začátek: 8.8.2016 - 2:20
Konec: 8.8.2016 - 9:40
Obsah příspěvku:

S několika lidmi jsme byli venku v přírodě. Bylo to na louce poblíž nějakého kopce. Protože už byl večer, měli jsme v plánu lehnout si tam a přespat noc. Z nějakého důvodu jsme se ale rozhodli, že tady to místo nevypadá úplně vhodně a že bychom měli vymyslet něco jiného. Myslím, že se tam objevil jakýsi člověk, který nám tvrdil, že tady rozhodně spát prostě nemůžeme. Nakonec jsme se dohodli, že pojedeme na nějakou chatu, která má být tady poblíž v lesích, a přespíme tam.

Vzpomínám si, že jsme jeli na nějakých velkých saních – asi nás vezl přímo ten cizí člověk – a pak i kousek autem (to nevím kde jsme vzali). Přijeli jsme k místě nedaleko chaty a přímo k ní jsme šli kousíček pěšky. Neměl jsem z toho úplně dobrý pocit, ale nic lepšího jsme stejně neměli. Tato dřevěná chata uprostřed lesa vypadala docela opuštěně a působila zvenku docela mrňavě. Vevnitř jsme zjistili, že zase tak malá není.

Když jsme vešli, naproti nám byly dveře do pokoje, na levé straně byla chodba, bar – za kterým stál nějaký člověk, který tu zřejmě pracoval a dále schodiště do druhého patra. Ten člověk za barem mohl vypadat trochu zvláštně, ale neřešili jsme to, něco jsme si u něj rovnou objednali a chvilku si s ním povídali. Když jsem s ním později mluvil sám, řekl mi, že se v okolí můžou potulovat nějaké zlé bytosti, ale nevěnoval jsem tomu už moc pozornost.

Později jsem už ležel v pokoji na posteli. Byla tu se mnou ještě kamarádka ze ZŠ a možná někdo další. Ostatní buď pili na baru a nebo šli prozkoumávat druhé patro a půdu chaty (celkem nás mohlo být tak 6). Byla už pozdní noc, ale přesto bylo slyšet, že to v lese ještě docela žije. Kolem chaty i v chatě pobíhala různá zvířátka. Zrovna přiletěl a sedl si mi na ruku holub (napadlo mě si ho pohladit, ale pak jsem si vzpomněl, kolik nemocí může přenášet), dál mohly být poblíž nějaké veverky, myši, zajíc, a další.

Potřeboval jsem zrovna na záchod a tak jsem šel směrem k baru, že buď najdu wc, nebo půjdu ven. Když jsem otevřel hlavní dveře ven, uviděl jsem pár metrů od chaty pomalu kráčet nějakou panenku velikosti malého dítěte. Vzpomněl jsem si na slova, že se tu potulují zlé bytosti a dost jsem se vylekal. Vypadalo to totiž, že jde přímo k naši chatě. Rychle jsem zavřel a běžel do pokoje a vyděšeně řekl „Venku je panenka Chucky a jde sem k nám!“ No, ale taky jsem potřeboval na ten záchod. Takže jsem vzal do ruky nějakou věc, co by se dala použít jako zbraň, vyšel zadními dveřmi z pokoje přímo ven (z chaty vedly celkem asi 3 dveře) a pár kroků od chaty začal vykonávat potřebu. Ani mi nevadilo, že zrovna vedle mě stojí ta kamarádka, protože si myslela, že potřebujeme utéct pryč. Zlá panenka si mezitím obešla chatu a přibližovala se přímo k nám.

Později jen vím, že se všichni snažíme rychle dostat k autu a odjet pryč. Nejsme ale ve skupině, ale každý běžíme víceméně sami. Všechna monstra z lesa nás objevila a snažila se nás do jednoho zabít a některé i sníst. Jen jsem slyšet křik některého z mých známých, zatímco byl trhán na kusy zombiemi, zvířaty nebo jinými bytostmi. Další lidé jen utíkali a křičeli, protože jsme nikdo přesně nevěděli, kde máme zaparkované to auto. Bylo to dost stresující a nepříjemné. Občas se mi podařilo nějakou krvežíznivou bytost ubodat tou věcí, kterou jsem si vzal z pokoje, ale i tak jich tam bylo příliš a nebyla vidět žádná reálná možnost útěku a přežití…

Ze snu mě vysvobodil až budík.

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.
Žádné komentáře
Komentářů: 0
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,62105s