Bez názvu

Kategorie: Noční můry
Vloženo: 15.4.2016 - 14:43
Zobrazeno: 158x
Začátek: 15.4.2016 - 14:32
Obsah příspěvku:

Zivej sen o duchovi/démo­novy/entitě

No ve výsledku jsem se mu poddal protoze jsem se i ja zacal vnímat pocit strachu po tom co ziskal moznost kontrolovat nase fyz. Tela.

A to je tedy co říct a co s tebou dělal jak získal tu kontrolu?

Postupne ziskaval moc. Byl videt jako bila mlhava silueta a obcas se zjevoval z brachy pokoje z počátku. Ze zacatku jsem byl klidnej, jen okoli melo strach.

Tak to jo, a jak ses ho zbavil ? Nebo nezbavil?

Pak pravdepodobne kvuli strachu ziskal energii a jak to delaj údajně „demoni z astralu“, vytipujou slabej clanek a zacnou ho „ovladat“. Bracha pak prisel s nozem a neco chtel, cítil jsem pocit ohrožení. (vnukaval mu myslenky). Zkousel jsem se té „entitě“ i pomoc a zjistit jestli to neni zbloudila duse. (myšlenka co jsem den před někde viděl) Na to ale moc nereagoval. Postupem času náš strach stoupal a jeho moc také. Az to tu bylo dost hororove. Ziskaval vzdy castecnou kontrolu nad nasemi fyz. Tely.

Jo takže nakonec se vas jakoby „zmocnil“ a jak ses ho zbavil?

Ve vysledku jsem pod natlakem strachu si chtel hodit stity na max aby na me nemohl. Protoze uz byl tak mocnej ze dokazal i me ovlivnit. Chtel jsem napsat „svým kontaktům“ na tyhle věci. Ale nemohl jsem je najit na fb a ten duch najednou prevzal kontrolu castecnou nade mnou a me se pokrivilo videni a triskl mejma rukama o stul.

Jo takhle, aha a potom?

Během toho co jsem si prenastavil stit, doslo k mezere kdy jsem setinu sekundy byl bez ochrany. (spatne jsem to prepl) a toho vyuzil a ja mel okno chvilku. Zmocnil se me uplne. Kdyz jsem prisel k sobe. Tak v mem pokoji byli vystraseny v soku mama a bracha. A me stale vypadaval zrak a kontrola nad telem. Ten pocit pritomnosti cehosi a ta bezmoc vzbuzovala neprijemne pocity. Ve vysledku to konci tak ze jsem si uvedomil ze se vlastne krmi energií strachu z nas, čeho jsem si byl vědom celou dobu. A tak jsem usoudil ze se na to vyseru at dela co chce, ja jdu vypnout strach. To uz mel takovou moc ze se me telo jen vznaselo ve vzduchu pod jeho kontrolou a ja nic nemohl. Jen jsem zavrel oci a plne se mu poddal, přestal jsem „bojovat“. Nasel jsem v ten okamžik jakysi klid a sen se ukoncil. Pocity pretrvavali jeste par min po probuzeni. Měl podle mě nějaký hlubší předej. Který z části chápu.

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.
Žádné komentáře
Komentářů: 0
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,69083s