Chrám světla

Kategorie: Běžné sny
Vloženo: 14.11.2013 - 14:41
Zobrazeno: 271x
Začátek: 14.11.2013 - 14:33
Obsah příspěvku:

Jdeme s kamarády na docela dlouhý výlet. Jsou tu Anežka, Roman, Sunny, ATA, Jarda, Láďa, Peter a další… Vycházíme z nějaké vesnice v údolí, a poté se od ní vzdalujeme a jdeme krásnou horskou přírodou.

Postupně stoupáme výš a výš na jednu velmi vysokou horu, která je značně vyšší, než všechny, na kterých jsem kdy byl. Její vrchol je až nad mraky. Jak stoupáme výš a výš, přibývá mlhy. Potom se najednou ocitáme nad mraky, a otevírá se nám nádherný výhled. V té chvíli také spatřujeme nádhernou obrovskou dřevostavbu stojící na samém vrcholu hory. Je to horská chata, ale možná spíš chrám.

Když jsme vstoupili dovnitř do nějaké velké haly, byl jsem zcela ohromen atmosférou, která zde panovala. Byl to nepopsatelný klid a krása. Všichni měli na tváři široký úsměv, a byli jsme šťastní. Různě jsem fotil ostatní a i s ostatními jsme se vesele fotili, a pak jsem také fotil okolní přírodu viditelnou z oken. Celkově jsem měl pocit, jakobych byl v ráji. Zažívali jsme společně ty nejkrásnější pocity.


Tenhle sen byl opravdu tak nepopsatelně nádherný, že na něj ještě dlouho nezapomenu… Navíc mám pocit, že jsme na té hoře v té chatě už jednou byli. Doufám, že se tam zase podívám.

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.
Žádné komentáře
Komentářů: 0
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,57125s