Odpověď na otázky o smrti

Kategorie: Ostatní
Vloženo: 12.9.2013 - 17:52
Zobrazeno: 315x
Začátek: 12.3.2013 - 17:40
Konec: 12.9.2013 - 17:40
Obsah příspěvku:

Jsem na nějakém místě, kde mám být popraven na elektrickém křesle. Jdu ještě předtím na záchod, ale myslím, že tam jen přemýšlím o tom, co se má stát.

Potom už jdu k tomu křeslu. Mám z toho velký strach, ale přesto nejsem nijak rozrušený. Popravčí mi na hlavu dává takovou tu kovovou kopuli, a už v té chvíli mám pocit, že umírám. Potom mi ještě hlavu zakrývá černou látkou. Potom myslím někdo pustil proud, ale mám pocit, že už jsem skutečně byl mrtev.

Vidím tam sám sebe sedět. A potom vidím, jak z mého těla teče ohromné množství krve (nechápu proč).

Potom se u mě objevuje můj duchovní průvodce nebo někdo, a vše se začíná vzdalovat. Říká mi asi nějaké rady, a já pak jdu někam astrálním prostorem. Sněží zde, a je šero.

Vidím tam nějakou rodinu, jak jde sněhem, a tak jim před nimi odhazuju cestu. Je to zde úplně stejné, jako v hmotném světě. Všímám si, že mám na rukou dvoje rukavice. Jedny od přítelkyně (jsou modré), a na nich ještě moje zelené, které si vždy uroznávám, abych si ty pletené od mé přítelkyně neponičil.


Byl to opravdu moc krásný sen, který mi astrální rovinu velice podrobně ukázal. Myslím si, že to, co sen ukázal bude pravda. Po smrti mi zbyly všechny schopnosti a znalosti, co jsem získal po dobu života. Z hmotných věcí jsem pak tedy měl jen ty rukavice – vzpomínku na někoho opravdu milovaného.

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.

ArMi

15.12.2015 - 13:25

Drobný problém je takovéhle zážitky jen vyhrabávat.

Při standardní regresi se událost prochází mnohokrát a tím se z ní vybije veškerý emocionální náboj. Až do té míry, že není pro tebe zajímavá.

Pokud vyhrábneš jen jediný zážitek tohoto typu, tak ani nemusí patřit tobě a mohl jsi k němu přijít jako k obrázku. Důležité je, co to v tobě vyvolává jako emoce.

Komentářů: 1Strana: 1 
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,6818s