Dvě malé přísavky

Kategorie: Potřebuji radu
Vloženo: 22.7.2011 - 14:09
Zobrazeno: 377x
Začátek: 21.7.2011 - 23:00
Konec: 22.7.2011 - 8:30
Obsah příspěvku:

Jsem doma, a mamka chce něco pustit z DVD přehrávače. Říká, že to nějak nefunguje, a má proto připojenou naši starou TV. Otočím se pak k odchodu, a vidím svá nová zvířátka. Jsou velká asi jako malý pes, a mají černý kožíšek. Působí celkem roztomile. Připadá mi, jakoby celá rodina čekala, až jim TO ukážu.

Sedám si na gauč, a oni přiběhnou za mnou. Z prvního z nich (asi z jeho hlavy) vystřelí azurově modrý, trochu jiskrový, paprsek, který mizí v mé hlavě, v místě 3. oka (mezi očima). Přiběhne pak i druhý a udělá totéž. Ten paprsek je sytě azurový, jen asi posledních 5 cm od mé hlavy je tenčí a průhlednější. Cítím zvláštní pocit, a vím, že minule to bolelo → z toho usuzuji, že toto nebyl první sen s těmito zvířátky či bytostmi. Potom jdu nahoru k sobě do pokoje, a oni jsou stále se mnou. Chodí za mnou celý den či dny. A chtějí jedinou věc – vytvořit ten paprsek.

Někoho se ptám, myslím, že ségry, jestli ten paprsek neškodí. Ona říká, že ne, že mě to spíš jen harmonizuje. V důsledku tohoto sdělení je nechávám „napojit“ se paprskem oba dva a dlouho. Po skončení „přenosu“ mi přijde, jako bych to nebyl já. Cítím se hrozně prázdně.

Jdu do koupelny a dívám se do zrcadla. (dostat se osamotě do koupelny bylo dost obtížné, protože ti dva mě pořád pronásledují, musel jsem je zamáčknout dveřmi) Nejprve se vůbec nedokážu podívat sám sobě do očí, jakoby mi v tom něco bránilo, ale nakonec to dokážu. Pohled do mých vlastních očí je zcela děsivý, vidím místo sebe něco bez života, jakousi figurínu. (doteď mě to děsí, když to píšu) Naštěstí tento stav se zlepší za několik okamžiků, a jsem to zase já. Už ale vím, že jsou nebezpeční a mám strach.

Jdu rychle k sobě do pokoje, a přemýšlím, co budu dělat. Stojím stále vzpřímeně, nesedám si, neohýbám se, nelehám si; protože když stojím, jejich paprsek na mne nedosáhne a ani to nezkouší. Pouze stojí u mých nohou, hladově koukají a žadoní. I to je ale velmi nepříjemné a bojím se. Něco mě na tom paprsku totiž přesto přitahuje, dalo by se to označit jako droga, která člověka zároveň ničí.

Nakonec se s těžkým srdcem odhodlávám k zoufalému činu. Chytám je za hřbet, otevírám okno, a házím je z třetího patra dolů na betonovou zem. Když dopadnou, rozplácnou se a jsou mrtví. Po chvíli ale jejich těla začnou zářit a oni se změní ve dva muže v černém obleku (agenti?). Ti mají na hlavách jakési vysílače toho paprsku. Ti dva pak odchází pryč a myslím, že odjíždí autem.

Někdo mi pak nadává, že co jsem to udělal, protože teď jsou z nich ti chlapíci a ti jsou ještě nebezpečnější.

Vlastní výklad snu:

Myslím si, že ty dvě bytosti měly symbolizovat mé dvě největší závislosti. Ukazují, že ze mě tyto věci vysávají život. Kdo byl muž, který mi na konci nadával je záhada. Mám dvě teorie: Buď to bylo ztělesnění ega, které se snažilo zachránit moje touhy, které mu vlastně umožňují jeho nerušený růst.. Nebo to mohl být například můj duchovní průvodce, protože to, že jsem ty bytosti zabil asi nebylo úplně správně.. možná jsem tím rozpoutal ještě horší věci.

A co myslíte vy?

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.

Robyer

25.7.2011 - 0:52

Při tom, jak jsem to četl, jsem se do toho celkem vžil až jsem sám dost vnímal strach z té situace :stop:

Jinak dle tvé možnosti výkladu bych řekl, že to spíš znázorňovalo tvoje ego, ten princip na něj sedí – a navíc si totiž nemyslím, že by ti duchovní průvodce někdy nějak nadával :)

Komentářů: 1Strana: 1 
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,42252s