Multideník.cz končí!
Prosím exportujte si (po přihlášení) své záznamy a komentáře.
Web bude smazán 25.5.2018.
Případný kontakt: E-mail / Facebook (Robert Pösel)

„Šílený“ léčitel

Kategorie: Ostatní
Vloženo: 24.1.2016 - 17:42
Zobrazeno: 334x
Začátek: 24.11.2015 - 16:51
Obsah příspěvku:

Úmyslně zkresluji jméno dotyčného aby nebylo možné identifikovat o koho se jedná. Jde o vlastní zážitek

O tomto člověku jsem se dozvěděl poprvé na Matrixu, kam psal zajímavé články. Pak jsem zjistil, že má také svoji doménu a tam má spoustu článků také velmi zajímavých. Na svých stránkách nabízel jsitou techniku na rekonstrukci osobnosti a sliboval vyřešení mnoha osobních problémů.

Pod některými články byla možná diskuse a občas jsem něco připsal. Dotyčný na to zareagoval a sám mi nabídl svoji techniku. Připadalo mi to zajímavé a tak jsem na to odpověděl kladně. Dostal jsem divnou odpověď, že respektuje moje rozhodnutí ho odmítnout. Nic takového jsem nenapsal a tak mě to dost překvapilo. To překvapení jsem mu napsal a nakonec jsem s ním udělal krátký vstupní pohovor. Další konzultace by byla placená, ale to by mi nevadilo. Napsal jsem mu do Emailu nějaký svůj problém. Dostal jsem odpověď, že je to můj problém a odmítá mi pomoci. Takovéhle podivné jednání mě zarazilo. Proč se najednou všechno obrátilo?

Když už mi odmítl pomoci, tak jsem pro něho chtěl alespoň napsat zajímavý příspěvek. Výslovně jsem se ho zeptal, jestli má o příspěvek zájem a napsal jsem mu téma. On potvrdil, že ano. Pak jsem mu příspěvek zpracoval. Ono napsat několik stránek textu aby to mělo hlavu a patu také není snadné. Po dvou dnech jsem se ho zeptal, jestli můj příspěvek dostal. On odpověděl podrážděně,** že ho nemám obtěžovat.** Nechal jsem tomu asi 14 dní a pak se zkusil znova přeptat. To mi odsekl, že to co jsem napsal nedosahuje výšin jeho velikosti a on prý vše vnímá jediným správným způsobem svým srdcem.

Jenže já jsem cítil, že mě nějaké síla v astrálu neustále k němu strhává. Napsal jsem mu to do Skype. To už se urazil. Je to můj problém a jemu do toho vůbec nic není. Už mu do soukromé komunikace nesmím nic napsat!

No nic. Zkusil jsem ještě něco připsat pod jeden jeho článek. Hlavní problém je ten, že dotyčný v poslední době velmi kritizuje Islám. Jenže ono platí takové vyšší zákony a kritizovat takto velkou skupinu lidí, kteří této ideologii věří je zhoubné. Ať je ideologie jakákoliv, vždy se z ní dá vybrat to špatné i to dobré. To se týká jak křesťanství, tak komunismu tak i Islámu. V Islámu jsou třeba sůfijci, kteří šli cestou lásky. Ty bylo potřeba vyvraždit jako první. V době vzniku islámu to byla určitě pokroková věc odpovídající tehdejší mentalitě lidí. Nic vyššího by nebyli stejně schopni přijmout.

Přes to, že jsem nenapsal nic z mého pohledu špatného, tak se opravdu urazil. A poslal proti mě něco, co by se dalo nazvat klatba. Nebyl první, kdo mě takto proklel a tak se mi té energii podařilo uhnout. Obecně jde o to, že je třeba zaujmout naprosto nezaujatý postoj, který ani nesoudí, ani nehodnotí ani nekritizuje. Potom energie klatby se nemá za co zachytit a vrací se k tomu, kdo ji vyslal.

--

Pak jsem dal krátkou meditaci a začal zkoumat, jak tento člověk vlastně lidi léčí. Vycházelo mi, že mnoha lidem skutečně pomohl. Jenže on jim pomáhá tak, že do sebe nasává jejich negativní emoce a ty se v něm pak hromadí. Nahromadění dosáhlo takové míry, že začal být závislý na tom aby ho všichni jeho klienti neustále a ve všem chválili. Ale to už je velmi šikmá plocha která směřuje k úpadku.

Dále mám takové podezření, že to jeho léčení funguje tak, že nainstaluje do psychiky lidí svůj vlastní program. Ten obsahuje jednak přeprogramování psychiky aby byl člověk šťastný, ale současně také tam přidává zadní vrátka aby mohl z dotyčného stahovat energii a ovládat ho proti jeho vůli. Pro lidi znalé výpočetní techniky se tomu říká „trojský koník“.

Byl jsem odmítnut zejména proto, že bych si takový program nenechal líbit. Ale to všechno pravděpodobně proběhlo na nevědomé rovině. On by to vědomě nikdy nepřiznal co vlastně dělá.

A je dost pravděpodobné, že o tom ani sám neví co způsobuje. Na svých stránkách přiznal, že dostal jako dárek bílé tepající srdce z kamene, které jeho známý náhodou na dovolené našel. Tep prý bylo možno měřit siderickým kyvadélkem. A právě ono srdce mohlo být kukaččím vejcem, které mu bylo podstrčeno démonickými inteligencemi. Jemu to dalo určité duchovní schopnosti, ale na druhé straně šířil destruktivní programy do psychiky jiných lidí.

Ten program asi zjistil, že hrozí, že to dokážu odhalit. Normálně nezkoumám co druzí dělají, ale když někdo jedná naprosto nepochopilelným způsobem, tak mě to začne zajímat.

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.
Žádné komentáře
Komentářů: 0
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,25917s