Multideník.cz končí!
Prosím exportujte si (po přihlášení) své záznamy a komentáře.
Web bude smazán 25.5.2018.
Případný kontakt: E-mail / Facebook (Robert Pösel)

Pokus s vnímáním energie

Kategorie: Práce s energií
Vloženo: 23.1.2011 - 20:12
Zobrazeno: 406x
Začátek: 23.1.2011 - 0:30
Konec: 23.1.2011 - 0:50
Obsah příspěvku:

Napadl mě takový pokus, jak celkem dobře otestovat moje vnímání energie. Chtěl jsem si ověřit, jestli si svoje pocity jen nesugeruju.

Nejprve jsem si připravil bashový skript, který po náhodném časovém úseku (v mém případě někdy během 50 sekund) vysune dvířka mechaniky a ihned je zase zasune:

#!/bin/bash
range=50
number=$RANDOM
let "number %= $range"
sleep $number
(eject && eject -T) &
echo "Mechanika vysunuta v: "
date

Vyměřil jsem si vzdálenost mezi mnou a mechanikou tak, aby byla po vysunutí asi jeden centimetr od mého čela; zároveň jsem si nasadil uzavřená sluchátka a pustil jsem si hudbu tak hlasitě, abych v žádném případě mechaniku nemohl slyšet.

Pak jsem si trochu aktivoval 3. oko, opravdu jen jednoduše pomocí přibližování a oddalování prstu vzhledem k čelu. Když jsem začal cítit charakteristický „magnetický“ pocit, spustil jsem skript, zavřel oči a čekal.

Byl jsem nervózní a proto jsem několikrát propadl falešnému poplachu. Ale okamžik, kdy byla dvířka mechaniky vysunutá jsem pokaždé rozpoznal. Vždycky, když jsem otevřel oči, dvířka byla asi 5 centimetrů ode mě. Celý pokus jsem opakoval 3× a pokaždé jsem se trefil.

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.
Žádné komentáře
Komentářů: 0
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,0648s