Multideník.cz končí!
Prosím exportujte si (po přihlášení) své záznamy a komentáře.
Web bude smazán 25.5.2018.
Případný kontakt: E-mail / Facebook (Robert Pösel)

Nepochopím …

Kategorie: Potřebuji radu
Vloženo: 14.11.2010 - 11:56
Zobrazeno: 746x
Začátek: 14.11.2010 - 11:53
Obsah příspěvku:

Je mi teprve 12 ..... bydlím v Praze … dokážu nabít mobil baterky zastavit i nahodit hodinky ..... dokážu pomocí svojí mysli zastavit i dveře ve větru … ale Levitovat neumím … mraky vymazat také umím … dokážu i pomoci vyléčit nemoce … pochopitelně chřipku .. bolest hlavy horečku … ale Levitace je muj cíl. S meditací to také asi nedokážu Poradte mi prosím děkuji P. :help:

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.

clario

14.11.2010 - 12:46

Máš na mysli levitaci jako létání, nebo jako telekinezi? na mnoha místech na internetu tímto termínem označují oba dva tyto fenomény, tak bych nerad začal mluvit o jednom a pak se dozvěděl, že si myslela to druhé. Tak či tak ti gratuluji ke tvým schopnostem a popravdě ti je taky tak trochu závidím :-D.

Flox

14.11.2010 - 15:33

Ahoj :-)
k tý levitaci. Jde tu o to, aby na tebe přestala působit přitažlivost, což je zemský živlový princip. (neplést se zemí jako s hlínou) Nejdřív je snazší naučit se nechat levitovat jednotlivé části těla než tělo jako celek. Takže začneš třeba s prsty na ruce. Např. ukazováček. Budeš se do něj snažit nasát vzdušný živlový princip. To uděláš hodně silnou představivostí.

Tohle je popis vzdušnýho principu (text je zkopírován z http://okultismus.mysteria.cz)

Vzduch se často nebere jako samostatný živel, protože je tím, kdo udržuje rovnováhu mezi Ohněm a Vodou. Obsahuje stejně elektrického a magnetického fluida, takže se v něm vyruší a je tedy neutrální. Kdyby Vzduch nebyl, tak by se Voda a Oheň do nekonečna „neutralizovali“. Od Vody měl převzít vlhkost a od Ohně horko. Ovšem tyto vlastnosti nesmíte brát tak, že Vzduch je prostě horky a vlhký. Co se týče jeho teploty, tak je také nějak neutrální. Když ho porovnáte s Vodou, tak je teplý, ale když s Ohněm, tak je studený. Protože je ve všem neutrální, tak je také lehký. To naznačuje, že se udržuje uprostřed a ani se stále nevznáší, ani neklesá. K tomu všemu je ještě značně přizpůsobivý: Jakýkoli plyn (které obsahují velké množství Vzduchu) okamžitě vyplní prostor, kde se nachází. Sám sebou není omezen. Právě pro tuto jeho přizpůsobitelnost je jasná jeho souvislost s rozumem a uvažováním vůbec. A proto, že je zprostředkovatelem, tak se také podílí na komunikaci ve veškerých jejích formách.


představuj si, že je ten prst lehčí a lehčí, naplňuj ho vzdušností, jako kdyby to byla nádoba, spoj to s dechem… soustřed se plně na tohle… měl by být tak lehký, aby jsi ho ani nepociťovala… pak pokračuj s dalšími prsty, zápěstím, předloktím, rukou, druhá ruka, nohy, hlava a pak celý tělo
To jestli se ti daří, poznáš když tu část uvolníš, zvedneš např. druhou rukou pak ji pustíš a ona bude stále lehká a nespadne dolů.
až skončíš tak nezapomeň ten živel poslat zase zpátky

to je teorie… osobní zkušenost s tím nemám, kdyžtak dej vědět jak se to daří :-)

clario

14.11.2010 - 16:51

Létání je mým velkým snem už odmalička, takže když už sem jarda začal kopírovat teorie z netu a z bardona, tak sem dám taky pár svých postřehů (doufám, že levitací tedy myslíš právě ono létání a ne levitaci předmětů).
Létání je něco o čem sem snil už jako malej a také je to věc, kterou provozuji ve většině lucidních a poslední dobou i normálních snů, v mnoha směrech to není určitě, tak úžasný prožitek jaký by to byl tady, ale i tak je to vždycky paráda.
Upřímně miluji všechny filmy ve kterých někdo létá ať už jde o petra pana či o filmy z Číny. Vždy si v nich dokážu najít spousty inspirace. Před nějakou dobou jsem začal cvičit tai chi a dělat některá energetická cvičení a i když to vesměs odbývám, tak zcela jasně vnímám jejich účinnost. Existuje mnoho legend o mistrech tai chi, kteří dokázali kultivovat svou energii natolik, že dokázali létat. Určitě existuje mnoho cest, ale mě osobně uchvátila tato. Jak jsem říkal i přes to, že tomu nedávám tolik kolik bych mohl, tak jsou jasně patrné změny cítím se mnohem uvolněnější a lehčí a doslova plný energie, někdy mám opravdu už pocit, že se snad každou chvíli od té země odlepím, nebo že mi k tomu chybí opravdu málo, posledně sem díky tomu nebyl skoro schopen sejít schodiště :-D, byl to opravdu zajímavý pocit.
Takže má rada k tomu je jednoduchá. Začít cvičit například tai chi, chi kung a nebo jiná energetická cvičení a začít poznávat a pracovat se svou vitální energií (chi). Toto je ovšem práce na delší dobu a vyžaduje to nejen cvičit nějaké formy, ale podrobně studovat samotný systém a jednotlivé zákonitosti.
Jinak dalším velice důležitým faktorem je samozřejmě víra. Člověk nesmí pochybovat, dokud to bude jen zkoušet, tak má mnohem nižší šance, pokud to místo pochybností prostě udělá jako kdyby o nic nešlo, tak je vyšší šance, že se shledá s úspěchem.
Každopádně přeji hodně úspěchů a doufám, že nás tu poctíš některými tvými zkušenostmi a zážitky. Vítej u nás;-).

Pavlína

15.11.2010 - 19:43

samozřejmě děkuji za vaši snahu a komentáže … :D snažím se o levitaci sebe sama později jiných předmětů ne o telekinezi .. :D

Ankhur

16.11.2010 - 8:17

levitace sebe nebo předmětů můžeš dosáhnout 2-ma metodama:

  • hromadění živlu vzduchu (jak píše Flox)
  • zhuštěním magnetického fluida (tím vyrušíš gravitaci)

konkretni navody, jak na to se daji dohledat na netu

Asi je take dobre si polozit otazku v k cemu to vse je dobre. Schopnosti jsou jen schopnosti…cil je nekde jinde :)

ArMi

30.1.2016 - 18:01

Každý z nás má někde strop možností. To co popisuješ je mimo moje možnosti a také žiju ;). Ano, je dobré tento strop posunovat smětem nahoru.

Podle mě je hlavní rovnováha. Pokud máš v jednom směru velké schopnosti, tak je třeba také si být vědoma svých slabých míst. Jinak se snažíš jen posilovat a zvyšovat schopnosti v jednom směru a to končí dost špatně.

12 let je dobrý věk, to tě ještě společnost nestačila převálcovat. Až přijděš po šichtě domů, tak te třeba chuť přejde.

Postup popsal Flox velmi dobře.


Četl jsem zajímavý příběh o ženě, která skutečně levitovat uměla. Její oblíbená činnost byla skákat z kolmé skály a snášet se dolů jako motýlek. Pak se zamilovala a našla si ženicha. Den před svatbou se při té samé činnosti zabila. Bylo to vysvětlováno tak, že příliš ulpěla na tom hmotném. Pozor na tu levitaci, abys nedopadla jako ona.

Mistr Milarapa také létal do jeskyně na meditaci.

psychonaut

1.2.2016 - 12:54

Čavko.
hovoríš že vieš svojimi výnimočnými schopnosťami liečiť, čo je výborné.
Tak snaž sa svoje schopnosti využiť na pomáhanie iným :D

ArMi

1.2.2016 - 22:57

Pokud je to na mě, tak jsem nikde nic takového nepsal. Doporučuji číst o něco pozorněji.Riziko čtení textů je, že do toho lidé projektují svá očekávání. A ta většinou nemají moc společného s realitou.

„Umět“ léčit nemoci znamená nejen být schopen tyto odhalit, ale také znalosti různých postupů.

Zastávám názor, že téměř každá nemoc má jako prvotní spouštěč selhání na duchovní úrovni a člověk se nikdy nevyléčí, dokud nezmění své chybné postoje k Bohu a životu. A měnit se nikomu nechce. To je totiž těžká práce.

psychonaut

5.2.2016 - 23:51

adresoval som to Pavlíne …

ArMi

6.2.2016 - 12:56

# … dokážu i pomoci vyléčit nemoce … pochopitelně chřipku .. bolest hlavy horečku …
Ano, Pavlíně přeji hodně štěstí v životě. I když po 6 letech (Vloženo: 14.11.2010) kdo ví jak se do života zapojila.

Už tohle ani nečte.
Registrace: 14.11.2010
Naposledy: Před 63 měsíci

Možná to létání už zvládla :).

Komentářů: 10Strana: 1 
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,33421s