Multideník.cz končí!
Prosím exportujte si (po přihlášení) své záznamy a komentáře.
Web bude smazán 25.5.2018.
Případný kontakt: E-mail / Facebook (Robert Pösel)

První pokusy s kyvadlem (čas, sportka)

Kategorie: Kyvadlo
Vloženo: 6.7.2010 - 2:30
Zobrazeno: 2308x
Začátek: 3.7.2010 - 2:27
Konec: 5.7.2010 - 2:27
Obsah příspěvku:

Už před delší dobou jsem si koupil kyvadlo, ale vlastně jsem s ním skoro nic nedělal, ani nezkoušel a tak mě napadlo že bych se s ním už mohl konečně naučit pracovat.

Byl jsem zrovna s kámošem venku a měl náhodou kyvadlo u sebe a tak po základních otázkách typu ano/ne mě napadlo zkusit zjistit kolik je hodin. Sice ještě neumím přesně pracovat s určování věcí na stupnici, ale aktuální čas jsem určil přesně s odchylkou asi +5 minut, což je na začátek celkem fajn.

Kámoš si šel vsadit sportku a mě napadlo, že bych si mohl vsadit taky a zkusit čísla určit kyvadlem.
Určoval jsem tedy 6 čísel pro slosování v neděli 4.7.2010 ve stupnici od 1 do 56. Celkem to šlo, i když mě trochu rušilo okolí. No, kdy už jsem to šel zapsat, všiml jsem si že stupnice je jen od 1 do 49, takže jedno číslo bylo mimo. To jsem teda zkusil znovu rychle udělat – teď to šlo celkem líp, ale na určení ostatních čísel znovu už jsem neměl náladu. Takže jsem vsadil a čekal poté na slosování.

Když jsem koukal na výsledky, zjistil jsem, že jsem sice nic nevyhrál, ale byl jsem celkem blízko. Taky jsem si uvědomil, že jsem udělal chybu v tom, že jsem si neurčil pro které slosování chci čísla a tak jsem dostával čísla z obou.
Ve výsledku jsem 1 číslo uhodl (mám dojem, že zrovna to poslední, které šlo nejlíp), a další 4 čísla jsem netrefil pouze o 1 číslo vyšší či nižší, což se dá svést na to, že zatím neumím přesně odečítat ze stupnice.

No, zkusím třeba zase někdy a uvidím jak to dopadne :)

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.

Kim

16.9.2010 - 21:50

Často čtu že kyvadlo nefunguje a že jde o micro pohyby, ale teď nevím co si mám myslet? :-/

Flox

16.9.2010 - 22:03

Robyer: když hádáš čísla do sportky přes kyvadlo tak to dělej bez úmyslu si vsadit, jinak to půjde špatně přes kyvadlo zjistit.

Kim

16.9.2010 - 22:10

Dejte na zdravý rozum
Kyvadlo používejte s rozumem. Mnoho lidí jen slepě uvěřili kyvadlu a dělali věci, které mnohdy hraničí se zdravým rozumem. Doporučené je kombinovat práci s kyvadlem například s výkladem karet. Máte tak dvojí kontrolu a možnost „šlápnout vedle“ se minimalizuje.
Je to zde

Robyer

16.9.2010 - 23:22

Kim: tady máme u nás info ke kyvadlu: http://multidenik.cz/…yvadlem.html

Arcanis

16.9.2010 - 23:26

já mám rád tenhle krátký text o kyvadle a tak, nepsal jsem já, psal kdysi Snop

Stanislava

5.8.2011 - 13:16

Získala jsem 3 stupen reiki,kromě jiného jsem měli okrajově i práci s kyvadlem .Byla jsem moc nadšená a doma jsem hned zkoušela konunikaci s ním.
Najednou se mě kyvadlo rozběhlo po abecední tabulce a psalo mě , že je Michal a že chce aby mu Bohouš odpustil. Tak moc jsem se lekla,že jsem kyvadlo položila do krabičky. Po 5 letech jsem se pokusila znovu,už mě krásně odpovídalo,ale když jsem chtěla vědět kdy se narodí jedno miminko,rozešlo se o 14 dní. Tak nevím, možná ještě navštívím nějaký kurz. :help:

Robyer

6.8.2011 - 0:00

Stanislava: To kyvadlo dle mě jen zesiluje přijímané signály, takže bude záležet na tom, odkud je budeš přijímat – podvědomí, někde z astrálu, napojení na nějakou bytost (což se ti zřejmě povedlo :) ),…

Taky asi z nějakých důvodů nemusí odpovídat vždy pravdivě, nebo nelze odpovědět přesně, nebo může být často odpověď ovlivněná tvým přáním – pokud se ptáš na nějakou věc, která se tě týká.

Neviděl bych v tom problém ani důvod ke strachu, spíš jde o to, mít pořád i vlastní úsudek a brát to zkrátka jen jako pomůcku. Jinak si nemyslím, že bys potřebovala nějaký kurz, spíše to bude chtít jen trénink :good:

Stanislava

9.8.2011 - 10:12

Pravda,již jsem se přihlásila. :-)

Flox

12.8.2011 - 22:36

zkus znovu ty čísla, ale s úmyslem nevsadit si a nikomu o tom neříct nenapsat ani se nepochlubit kdyby to vyšlo a nenapiš to sem ;-) :-D zlepší ti to šanci na úspěch :-D

ArMi

30.1.2016 - 18:31

U kyvadla hrozí, že se staneš hříčkou neviditelných sil. Mnoho astrálních bytostí ti s radostí odpoví. A dokonce správně. Takže na začátku může mít každý famózní úspěchy. Ale pak ho mohou díky odpovědím kyvadla nalákat do nějaké činnosti, kde se příšerně spálí.

Jako odstrašující příklad bych uvedl Vesmirni lide Tam sice nešlo o kyvadlo, ale o automatické psaní. A panu Bendovi cosi neviditelného vnuknulo, že je spasitelem.

U kyvadla bys měl přesně specifikovat na co se chceš napojit. U léčitelstní se třeba napojuješ na nadvědomí. To je bezpečné.

Komentářů: 13Strana: 1 2 »
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,30545s