Multideník.cz končí!
Prosím exportujte si (po přihlášení) své záznamy a komentáře.
Web bude smazán 25.5.2018.
Případný kontakt: E-mail / Facebook (Robert Pösel)

Vysávání

Kategorie: Ostatní
Vloženo: 17.10.2009 - 12:25
Zobrazeno: 819x
Uloženo programem Multi deník
Začátek: 8.9.2009 - 0:00
Obsah příspěvku:

Přes víkend jsem byl psychicky utahanej, že jsem měl chuť jít spát třeba už ve 13 hodin apod. No a zkoumal jsem čím to je, spal jsem normálně tak 8 hodin denně. Tak jsem nevěděl jestli je to nedostatkem vitaminů nebo nebo že na mě leze nějaká nemoc nebo nějaký atak z astrálu nebo jestli jsem si neudělal závislost na kofeinu(ale měl jsem dvě kafe za celý prázdniny :-D)… včera a dneska jsem začal být nachřapaný, tak jsem přemýšlel čím to je, jestli to není nějaká chřipka, třeba ta prasečí nebo jestli to není tím jaký jsem(karma). No prostě jsem zkoumal všechno možný a nemožný, co mohlo způsobovat moji vyčerpanost.

No a pak jsem se kámoše ptal, co že to tam včera přede mou prováděl za práci s energií, něco tam dělal nějaký pohyby a já jsem cítil jak mi nohama proudí energie, a tak mi řekl, že mě energeticky vysál, což vysvětluje proč mě trochu bolela hlava a byl jsem nachřapaný a ten pocit únavy, protože do tý doby (běhěm prázdnin) mělo moje tělo spoustu energie a to jsem moc nespal :-)

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.

lukas

22.3.2010 - 22:36

jak ji vysál?? to ji uchoval? nebo hned použil?

Flox

24.3.2010 - 20:49

myslím že ji vysál tak jako že ji ze mě přesunul na sebe, myslím že jí hned použil, ale spíš pozvolna, ne najednou.

lukas

26.3.2010 - 10:46

a jak ji přesunul?

Flox

26.3.2010 - 13:09

to přesně nevím a i kdybych to věděl nejsem si jistej jestli bych to chtěl psát zrovna sem, ale myslím že stejný způsobem jako se dělá reiky

Ankhur

12.8.2010 - 9:52

Otazkou pro mne je proc nekoho vysavat. Pokud nekdo potrebuje energii, tak si ji muze vzit z ruznych zdroju aniz by ji nekomu v podstate kradl.
Flox: pri reiki jsi jen energetickym kanalem/prostred­nikem pres ktery tece energie
Lukasi: pro praci s energii se pracuje napr. s imaginaci a vizualizaci, symboly – jsou ruzne moznosti.

Flox

12.8.2010 - 10:27

Ankhur: no myslím, že se to z jiných zdrojů nenaučil…

clario

12.8.2010 - 14:52

jj energii můžeme získávat téměř kdekoliv, bohužel si to moc lidí pořádně ani neuvědomuje a tak si berou od ostatních, mnohdy je to pro ně i mnohem snazší, tak či tak je to prostě zlodějina.
lukas: moc dobře nechápu proč tě zajímá jak někomu brát energii. Ono je to jednoduchý stačí si prostě představit jak proudí z něj do tebe a čim líp si to představíš tím líp to pujde. V každém případě ti moc nedoporučuji to zkoušet. Jsou mnohem čistší a pro člověka prospěšnější zdroje.

lukas

12.8.2010 - 17:36

ten komentář sem napsal když sem s tím vším teprve začínal a zajamlo mne vše ze všeho sem byl udivený protože sem zjistil že jsou možné skoro i nemožné veci

clario

12.8.2010 - 18:47

no vidíš to nějak jsem si nevšim že je to tak starý :D

Arcanis

18.8.2010 - 18:55

Ankhur: S tou energií je to složitější. Je to víceméně to samý, jako běžné fyzikální energetické systémy. V systému, je nějaká energie, v různých formách (kinetická, tepelná, polohová, …). Pokaždé je to stejná „zlodějina“.

Abych to vysvětlil. Řekněme že energie o které Flox mluví jsou energetické zásoby člověka, ať už vzniklé chemickou cestou, duchovní, astrální, či jakoukoli jinou. tuhle energii může doplnit například kafe. Ale na kafe je potřeba udělat nějaké úkony (kinetická energie), ohřát vodu, a samotné kafe se muselo někde vypěstovat (sluneční energie, práce lidí), dovézt, rozemlít, atd atd. Čili tím, že pijeme kafe, vlastně „okrádáme“ o energii lidi, kteří se podíleli na její výrobě. Abychom jim to kompenzovali, za jejich práci a energii platíme. Penězmi (to je vlastně jen další druh energie), které získáváme když pracujeme (taktéž spotřebováváme svojí energii).

Takže je to všechno jeden velkej maglajz transformace energií (jestli bude zájem, někde bych na toto téma našel zajímavé články – biologicko fyzikální, ale ne odborné).

Chci tím říct, že i když energii čerpáme jinde, například na kolotoči nebo v kině, pořád okrádáme o energii ostatní lidi, akorát to je víc nepřímo. (techicky vzato, se úplně původně energie bere ze Slunce, pak fotosyntézou na chemickou energii, atd. Ale reálně dneska všichni využíváme z větší části produkty jiných lidí, kromě odvětví jako zemědělství. Tam totiž jídlo = lidská práce + slunce + …) Je podle mě dobré, přemýšlet o energiích v takovýhle širšíh souvislostech.

Energii nám zcela přirozeně kradou i lidi, se kterýma se bavíme (rozhovor taky unavuje), stejně jako chození po horách. Takže, pokud neumíš čerpat energii z nám dostupných zdrojů, jako je Slunce (či snad nějaké hypotetické duchovní zdroje), vždy si energie bereš an úkor někoho a něčeho :)

(Jinak ani Slunce není neomezený zdroj, vyzařuje na úkor své hmoty – jaderná fúze, ale na naše poměry je to v podstatě neomezený zdroj)

Komentářů: 18Strana: 1 2 »
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,12764s