Multideník.cz končí!
Prosím exportujte si (po přihlášení) své záznamy a komentáře.
Web bude smazán 25.5.2018.
Případný kontakt: E-mail / Facebook (Robert Pösel)

Nechápu, nerozumím..

Kategorie: Zamyšlení
Vloženo: 6.2.2015 - 10:24
Zobrazeno: 266x
Začátek: 6.2.2015 - 10:19
Obsah příspěvku:

Ahojte :)

pořád musím přemýšlet nad tím, proč je nás tady tak málo ? Já mam asi problém. A to ten, že jsem tolik přesvědčena, že jdu správnou cestou, že bych chtěla, aby všichni tou cestou šli taky. Samozřejmě ne stejnou, ale aby šli „cestou štěstí“. Nejradši bych to vykřičela do celýho světa, protože mi přijde nespravedlivé, že se většina lidí trápí a já následuju „nitku“ štěstí a jsem spokojená. A když nejsem, přesvědčím svůj mozek, svoje jemnohmotné já, že je všechno v pořádku, párkrát se nadechnu a načerpam sílu a jdu dál.

Proč to tak nemají všichni? Jsou zaslepeni? A čím? :worrier:

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.

Firzen

6.2.2015 - 19:31

Inu, protože jsme každý originál. Každý kráčí za Světlem. Ale každý má jinak barevné sklíčko, a potřebuje to Světlo vidět jinak zbarvené. Je to tedy asi stejné jako se ptát, proč je tak málo lidí, kteří žijí ve Vatikánu, nosí modrý svetr, čtou Moc přítomného okamžiku, a poslouchají Devu Premal. Důvod je zcela stejný. :-)

Pravdu však hledají všichni bez výjimky, dokonce i ti, kteří tvrdí pravý opak. Někdo jde cestou kratší, někdo delší.

poiu

23.2.2015 - 20:19

podle mě je cesta jít jim všem příkladem. ukázat jim že člověk může být štastný. když o to někdo stojí tak poradit. bavil jsem se s několika lidma o lucidním snu. nikdo tomu nevěří dokud to sami nezažijou. to je uplně to samý jako přesvěčovat někoho že může být štasný jenom tím že bude chtít. :)

psychonaut

21.11.2015 - 21:41

Michaela, myslím, že si teda dosť vnímave dievča, keď si si uvedomila túto vec. Tak to som si aj ja v minulosti všimol, že české diskusné fóra s týmito témamy majú omnoho nižšiu sledovanosť ako slovenské.

Ja osobne si to vysvetľujem tým, že celkovo Česi majú v mentalite materialisticko – ateisticko – racionalistické presvečenie. Preto na astrálne cestovanie alebo lucídne snenie neveria a sú k tomu veľmi skeptický.

V každom prípade si myslím, že ateizmus je menšie zlo od náboženstva.
http://dolezite.sk/…-8Za9LZ.html

Samozrejme celkovo si nemyslím, že Slovensko by bolo na tom lepšie :-)

Komentářů: 3Strana: 1 
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,24679s