Multideník.cz končí!
Prosím exportujte si (po přihlášení) své záznamy a komentáře.
Web bude smazán 25.5.2018.
Případný kontakt: E-mail / Facebook (Robert Pösel)

Prosím kohokoli o radu /i maličká drobnost stačí/

Kategorie: Práce s energií
Vloženo: 31.1.2015 - 18:56
Zobrazeno: 290x
Začátek: 31.1.2015 - 18:54
Obsah příspěvku:

Dobrý den,

netuším komu jsem se dopsala a jestli vůbec ještě někdo na tento e-mail bude reagovat, přesto to musím zkusit. V posledních několika měsících jsem se začala zajímat o astrální roviny a o svět jako takový. Jsem velice zmatená, protože všechno o čem mi říkali, že jsou lži se mi teď zdá být pravdou. Abych Vám to vysvětlila, první náznak toho, že je všechno trochu jinak, než jak nás učí ve škole přišel, když jsem pochopila jak funguje spánková obrna (paralýza), kterou „trpím“ od patnácti. Bohužel až o čtyři roky později jsem pochopila, že to nejsou jenom děsivé sny, ale něco mezi realitou a snem. Nicméně jak jsem se začala zajímat o toto téma, tak mi začali navazovat nějaké skutečnosti na sebe. Nejsem věřící, ale při mé poslední paralýze jsem dala na radu z internetového fóra a zkusila „poprosit o pomoc“ bytost z jiné dimenze (?) – prosila jsem anděla. Nevím, jestli teď nezním jako blázen, protože jsem se o tom nikomu nezmínila právě z důvodu, aby mi nenasadili svěrací kazajku. Divné bylo, že mi tato bytost /energie/ doopravdy pomohla, protože paralýzu ukončila během vteřiny (jindy se trápím celé minuty a nemohu se ani pohnout, naštěstí nemám halucinace – vždy si držím zavřené oči, ze strachu, že bych něco „viděla“). Internet je plný informací,kterým se mi nechce věřit, ale věřím jim, protože to jednoduše dává smysl. Chtěla bych o tomto světě studovat, chtěla bych se naučit být tak dobrý člověk, aby mi to karma oplácela, ale hlavně abych vedla spokojený život plný pochopení. Jenže, jak říkám, jsem velmi zmatená, protože nevím čemu věřit. Proto Vás prosím, jestli by jste mi trochu nemohli poradit, popostrčit správným směrem, kde bych ve studování měla začít, abych pochopila proč vlastně na světě jsem a jak bych se mohla stát osvícenou (jestli to tedy jde).

Je mi 19 let a toto „tajemství“ nebo spíš tento objev mě velice tíží,jelikož jsem na něj sama. Přítel mi sice spánkovou paralýzu věří, protože jsem kolikrát probrečela celé noci, aniž bych věděla co to znamená, ale myslím si, že můj příběh o astrálních rovinách a uspořádání světa by nepochopil (ani se mu nedivím), proto hledám pomoc u někoho, jako jste Vy.

Děkuji Michaela

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.

Firzen

31.1.2015 - 22:23

Ahoj Michaelo,

toto je opravdu radost číst! Gratuluji a smekám! Napsala jsi několik otázek, které se dají shrnout do jediné věty: Ty se chceš přiblížit božství. A věř mi, že to už něco znamená.. Poradím ti stručně – Buď opravdová, a budeš mít opravdové výsledky! Je zcela jedno, jakou podobu bude mít tvé hledání osvícení, ale hledej vždy opravdově. Není hodnoceno, kolik toho kdo objektivně dělá, je hodnoceno, kdo se jak snaží v rámci svých možností. Správný směr ti vždy sdělí tvá vlastní intuice, tvé srdce. Ty sama víš nejlíp, co je pro tebe dobré, a jak si k tomu osvícení dojdeš. Nikdo s tebou nepůjde stejnou cestou, a proto neber rady ostatních za absolutní pravdu, i kdyby to byli velcí Mistři.

Neboj se, že bys snad na Cestě zabloudila, neboť všechny cesty vedou k osvícení. Některé mohou být kratší – tam je ale občas potřeba vyznat se v horolezectví, jiné delší a pohodlné, a některé třeba i temné, protože se jde dlouhým tunelem. Na konci však najdeš vždy to samé! :-)

Stát se dobrým člověkem je snadné – prostě naslouchej svému svědomí, a nedělej věci, o kterých víš, že bys je dělat neměla. Nepodceňuj svého přítele. Třeba tě v pochopení strčí do kapsy. To nevíš, dokud to nezkusíš. Věz, že nemůžeš být opravdová, když se budeš přetvařovat. Nakonec tedy stejně budeš muset být sama sebou. Není možné nalézt Pravdu, když budeš lhát – ať už sama sobě nebo ostatním. To zní logicky ne?

Celá řada lidí samozřejmě hledá a hledalo osvícení stejně jako ty. Byli a jsou to například: Eckhart Tolle, Eduard Tomáš, František Bardon, Pierre de Lasenic, Vladislav Zadrobílek, Květoslav Minařík, a další.. Vybral jsem ti takový průřez různými směry, o nichž mám povědomí. Ale je to jen můj pohled, třeba tě neosloví ani jeden z těch autorů.

Pokud chceš poznat nějaké ty „duchovědce“ osobně, tak není nic jednoduššího, než přijet například na setkání AC fóra: http://forum.astralni-cestovani.org/ (sekce Srazy a setkání)

Přeji vše dobré!

Michaela111

1.2.2015 - 13:11

Přeji pěkné odpoledne,

v první řadě je na místě poděkovat. Směr, který jsi mi ukázal je správný, akorát jsem si na něj musela přijít. Včera se mi stala divná (pozitivní) věc. Po práci, kdy jsem měla plnou hlavu všech tajemství jsem jela za přítelem a jeho kamarádama, se kterými si naštěstí dobře rozumím. A včera jsem přišla na to proč.
Celou dobu co jsme byli spolu jsem myšlenkama lítala k otázkám, na které hledám odpovědi. Jeden z kamarádů najednou začal mluvit o lucindních snech a po nějakém zvažování jsem se rozhodla svěrit jemu (tim pádem i příteli a dalšímu kamardovi) svoje zážitky a pár svých poznatků. Bylo to osvobozující, přestala jsem si myslet, že mám jenom bujnou fantazii. Vyprávěl mi o astrálních bytostech, taky vím, že existujou.
Druhý den jsem si přečetla Tvůj komentář a rozhodla se, že se teda budu řídit srdcem a s přítelem si promluvim. Bylo to nejlepší rozhodnutí, protože došlo k absolutnímu pochopení. Naopak byl přítel nastvanej, že jsem s nim o tom nemluvila dřív.
Teď už jsem připravena přijmout celou pravdu, ať je jaká je :)
Ještě bych dodala, že začínám přicházet na kloub opravdovému štěstí, nebo si to alespoň myslím.

Firzen

1.2.2015 - 18:24

Ahoj :-)

Tak to mě těší, že vše tak rychle uvádíš v život. To je opravdu neocenitelná schopnost. Přijmout pravdu, jaká je, a nebýt v konfliktu s tím, co se tě osud snaží naučit, to je opravdu nesmírně důležité. A to ty patrně dokážeš. :-)
Chtěl jsem ti toho napsat ještě hodně, ale zkrátím to: „Hledej jen cíl (Boha), a nikdy nechybíš!“ Poznáš jistě všechny drobnosti sama; mnohem moudřeji než já.

Ať se daří!

Komentářů: 3Strana: 1 
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,10539s