Multideník.cz končí!
Prosím exportujte si (po přihlášení) své záznamy a komentáře.
Web bude smazán 25.5.2018.
Případný kontakt: E-mail / Facebook (Robert Pösel)

Astrální snění ? co se děje s smím tělem a vědomím ?

Kategorie: Zamyšlení
Vloženo: 22.7.2013 - 9:48
Zobrazeno: 410x
Začátek: 22.7.2013 - 9:45
Obsah příspěvku:

Ani pořádně nevím jak bych začala

Když mi bylo asi 13 nebo 14 let začala jsem vnímat spoustu zněn které se odehrávali uvnitř mého těla. Od malička jsem byla citlivá špatně se mi spalo možná i úzkostlivá spoustu věcí jsem si brala k srdci a vše striktně plánovala, když mi tyto plány nevyšly byla jsem ve stresu.

Mé sny byly do 12 let lehké jasné a já v nich neustále lítala . Pak se to ale zlomilo ve snu jsem byla obklopena tmou a necítila nic než strach nevydělá tu nádheru jen se bála a nemohla spát toto trvalo až do mých 18 let V této pro mne těžké době jsem začala slyšet pískání a hučení v uších doktoři mi samozřejmě řekli že je to tinitus , který má spoustu lidi … Pak se ale začali dít daleko podivnější věci prožitky které jsem nedokázala ovládnout .

Ty první už si moc nepamatuji a tak se těžko popisuji pamatuji si jen hučeni v uších a silný tlak uvnitř mého hrudníku který přecházel dolu . Tento prožitek jem nazvala záchvatem po dobu 4 roku jsem ho mela i 10× denně a vyvolával ho ve mě strach.

Tyto záchvaty
jak jim říkám byly pro mě velice zvláštní a nikdo z mého okolí nevěděl co to je a neuměli mi poradit a ani pochopit . Samozřejmě jsem se obrátila na psychologa i psychiatra ale podvědomě jsem cítila že to není nic zlého ale naopak . a že se musím vydat upne jinou cestou cestě k sobě. Komunikaci s těmito lidmi jsem ukončila a začala pracovat se stavy trochu posvém. Dechovým cvičením a soustředěním se na daný stav.

Časem sem to dokázala ovlivnit i vyvolat zjistila jsem že se cítím vyčerpaná a tento stav který prožiju mě jakým si způsobem energii doplní.Jako bych ji vytahovala z výšky do sebe .
v 16 letech už se tyto stavy opakovali jen jednou do měsíce a trvali par dni. Začali však měnit svou podobu už to nebyl jen fyzický prožitek.(je však možné ze si to jen nepamatuji) . Pamatuji si však den kdy jsem ve škole šla po chodbě a předcházela mému “záchvatu“ vidina jasná světlá a já ji moc dobře znala … jen sem si to asi poprvé parádně uvědomila. Pak následoval tělesný prožitek, silné hučení v uších stažený hrudník a pak už si nic nepamatuji v reálném čase to trvalo jen par sekund a v mém prožitém to byla cela věčnost. Najednou jsem se ocitla před školou. Ušla jsem cestu a zároveň jsem vydělá naprosto jiné věci úplně jinou cestu. Uvědomovala jsem si ze jsem vzhůru ale že obrazy které před sebou mám jsou jiné snové jsou to ty které jsem znala ze snů aspoň měli stejnou barvu . Nevěděla jsem kdo jsem Nevěděla jsem kde jsem jen sem šla a obraz se skládal z mnoha jiných různých uhlu, ze zadu , zepředu , z výsky a z podhledu Tento stav se zopakoval po týdnu a však byl silnější a jasnější seděla jsem opět mela silný fyzický prožitek a najednou jsem uviděla jasné světlo. Své tělo sedící tam dole a je unavené. Trvalo to několik desítek minut a já se na sebe dívala najednou jsem se vrátila a zjistila že v reálném čase neuběhla ani minuta .

Z počátku mne to děsilo
ale cítila jsem se tak plná a znovu nabitá bylo to až neskutečné jako bych se v tu chvíli znovu narodila .. Pamatuji si že když jsem prožívala pouze fyzicky stav děsil mne a já jsem se v tu chvíli soustředila pouze na svůj dech a tím celou situaci vždy dostala pod kontrolu čím více sem tímto dechovým cvičením pracovala tím víc se objevovali stavy ve kterých jsem cestovala a cestuji do teď už druhým rokem nemám silné prožitky. Mám pouze stav který se objevuje jednou do pul roku trvá to tak týden kdy jednou denně opustím své tělo na několik vteřin

Prožiji mimo své tělo i několik hodin … stane se to kdekoli kdykoliv dnes ale rozpoznávám to bílé světlo vím že to přijde . jen nevím jak pracovat a jak se chovat když jsem jinde … Stávalo se mi to i ve spánku cítila jsem jak se to ve uvnitř svírá a pak jsem si zcestovala byl však veliký rozdíl mezi cestováním ve spánku a cestováním kdykoliv během dne

Stále je to ale vše nejasné a ja vlastně nevím co se děje až tento týden mě pár lidi odkázalo na astrální cestování .. Jakmile jsem tyto stavy přijala jako dar začali se měnit a nabíjet mě energii ačkoli k tomu předchází veliké vyčerpání to co prožívám v tom okamžiku a jak se cítím pote je něco nepopsatelného .. V jednu chvíli jsem se bála ze se nevrátím teď bych naopak chtěla pracovat s tím co se děje a vyčistit si přesně ji tyto vize , naučit se s tím pracovat . a hlavně si vzpomenout …

A tak prosím o radu …

Vlastně sama ani nevím jestli to co cítím, zažívám je cestovaní.
Pokud ale ano 4 roky ze 7 jsem z toho mela strach a jednu chvíli jsem si myslela ze je to snad nemoc dnes už to tak neberu když to přijde je to dar je to more energie a svět neuvěřitelný … jen pro mě stale trochu mlhavý …

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.

Flox

23.7.2013 - 9:13

Jaký je u toho tvůj stav vědomí? Bdělost. Stoupá nebo klesá?

Eliška

23.7.2013 - 9:53

Okolí to na mě nepozná že se něco děje jako bych byla ve dvou realitách na jednou jsem schopna i komunikace. Zažila jsem už i stav kdy jsem vědomí ztratila jen na par vteřin – úplně jsem se vypla .

Flox

23.7.2013 - 13:19

Trochu mi to připomíná toto:
http://www.grimoar.cz/gm_01.php
Asi se budeš muset registrovat, aby jsi to mohla číst. Registrace je zdarma.
Nevím jak moc to koresponduje s tím co zažíváš ty. Jen jsem si na ten článek vzpomněl.

Když jsi v tom stavu, tak vidíš sama sebe jako třeba postavu ve hře? Vnímáš někdy svět třeba i skrze okolní lidi nebo věci?

Flox

23.7.2013 - 13:28

Možná ještě se můžeš zkusit podívat na videa s Eduardem Tomášem… on taky popisoval spoustu různých podivných stavů. Byl to mystik. Popisuje mimo jiné různé, vize, světla… apod. http://uloz.to/hledej?…

Jsou to starší videa… hudební i vizualní proklady režie jsou příšerné, ale Eduard se dobře poslouchá a je to sympatický a věrohodný člověk. Snad budeš mít štěstí a najdeš tam to co potřebuješ.

Eliška

23.7.2013 - 13:42

děkuji :) kouknu se na to
I tak by se to dalo popsat pokud se dostanu do tohoto stavu jsem to pořád já ale rozhodně by se to dalo přirovnat k postavě ve hře kterou musíš někam dovést jen nevíš kam a jak …
Řekla bych že v tom mam velký zmatek
Ale už mám vypozorované situace kdy se mi stává že se mi to spustí v přítomnosti určitých lidi jako by měli úplně jinou energii nebo tu mojí vysáli .
s Předměty jsem to měla tak že mi stačilo když něco padalo jakýkoliv předmět a já se zasoustředila na ten pohyb, lekla se. V tu chýlili se dostanu jinam …
Ale úplně nekontrolovatelně prakticky aniž bych chtěla
kdybych se na ně soustředila tak si je dokážu vyvolat . Jako třeba teď … a včera už 3 dny se tím velice probírám a opět se objevují jen fyzické prožitky bez ztrácení vědomí . Spouštěčem byla včera televize obličej v ní mne něčím zneklidnil a dnes klávesnice do které tu cvakám .

Flox

23.7.2013 - 14:27

Spíše než astrální cestování se mi to jeví jako rozšířený stav vědomí. Nevím jenom hádám.
Na co myslíš, než se ti to spustí? Není třeba možné, že se to spouští když vypneš myšlenky? Můžeš je zkusit vypnout a pozorovat co se bude dít? Aby jsi je vypnula, můžeš zkusit pozorovat svůj dech, jako by to bylo něco vně tebe.

Eliška

23.7.2013 - 14:55

myslíš vnitřní dialog :)
spis naopak bych řekla že je to vyvrcholení spousta informaci a myšlenek a dmycháním sem tyto stavy většinou potlačovala nebo je nějakým způsobem uklidňovala jenže tímto cvičením se sice začali strácet jen nekolikrat do mesice za to byly silnejsi intenzivnější příkladem toho bylo jak jsem se viděla z výšky to vedomí jsem jakoby ztrácela… realní čas 2 v teřin a cas strávený uvnitř nebo tim co prožívám byl a je mnohonásobně delší

Flox

23.7.2013 - 15:56

No tak to mi nedává moc smysl. V tomto případě by se mi to spíš jevilo jako nějaká disharmonie energií v těle… kdo ví.
Zkus se poptat tady: http://frabato.cz/
Je to asi jediné pořádné forum o magii u nás, které za něco stojí. Je to celkem aktivní forum a ti lidé jsou solidní a rozumní. Každý z nich má rozhled v různých oblastech a někdo by snad mohl přijít na něco kloudného. Je to magické forum, takže se na to budou dívat nejvíce z magicko-hermetického pohledu.

Eliška

23.7.2013 - 16:38

A to je pravě to… sama nevim co to je a odkud to prislo . Moc ti dekuju za tvuj čas :)

Komentářů: 9Strana: 1 
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,12882s