Multideník.cz končí!
Prosím exportujte si (po přihlášení) své záznamy a komentáře.
Web bude smazán 25.5.2018.
Případný kontakt: E-mail / Facebook (Robert Pösel)

Astrální cestování, kam mě to jen proboha hodilo?

Kategorie: Citáty
Vloženo: 24.7.2012 - 14:27
Zobrazeno: 414x
Začátek: 24.7.2012 - 14:25
Obsah příspěvku:

Ahoj, jsem na jiným kontinentu, už skoro rok, tak se mi pochopitelně občas stýská po domově. Tuhle jsem si říkala, že bych vyzkoušela astrální cestování – byla jsem vždy hodně citlivá na tyhle věci. Vyšlo to, šla jsem po ulici ve svým rodným městě směrem k našemu domu, a z okna vykoukla stará sousedka, která umřela, když jsem byla dítě, načež jsem téměř vrazila do kluka z vedlejší ulice, co před deseti lety spáchal sebevraždu. Trochu mě to zděsilo, tak jsem se radši přenesla do města, kde jsem byla na vejšce, šla jsem ulicí ke své garsonce, a vtom potkala svýho někdejšího souseda, kterej předloni umřel násilnou smrtí.

Co to sakra je? Propojení diemenzí? Ráda bych v astrálním cestování pokračovala a třeba se i napojila na některý konkrétní lidi, ale mám teď jaksi strach…dá se nějak ovlivnit, koho chci či nechci potkat? Ocením jakýkoliv smysluplný rady a názory, díky

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.

Robyer

24.7.2012 - 14:54

Ahoj Jitko, nejednalo se spíš o lucidní sen?

Co se týče tvé otázky – vždy si přitahujeme to, na co myslíme a na co zaměřujeme naši pozornost. Někdy nedokážeme dobře ovládat své myšlenky a tak je určuje spíše naše podvědomí ze vzpomínek (k nimž se třeba váže nějaká silnější emoce) nebo z našich strachů a psychických bloků.
Řešením může být přijmout minulost a obrátit pozornost na to, co chceš namísto toho co nechceš.

Komentářů: 1Strana: 1 
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,07997s