Multideník.cz končí!
Prosím exportujte si (po přihlášení) své záznamy a komentáře.
Web bude smazán 25.5.2018.
Případný kontakt: E-mail / Facebook (Robert Pösel)

Prožitek smrti ve snu, který vedl k vytělesnění.

Kategorie: Hemi-Sync
Vloženo: 8.1.2017 - 20:45
Zobrazeno: 490x
Začátek: 8.1.2017 - 18:46
Obsah příspěvku:

Nějakou dobu si sem tam před spaním pouštím do sluchátek album Chakra Journey. Většinou usnu dříve než dohraje všech osm skladeb.Během poslechu se věnuji relaxaci,svalovému uvolnění a uvědomování si jednotlivých částí fyzického těla. V tomto uvolněném stavu usínám a většinou to má efekt, že se probudím odpočatý a plný energie.
Ne jinak tomu bylo v sobotu. Probudím se o půl šesté po pěti hodinách bezesného spánku. V podstatě po otevření očí jsem v plném vědomí, fit a plný energie. Zajdu se napít a jelikož je brzo na vstávání končím v posteli se sluchátkama na uších. Znovu se věnuji uvolňování a relaxaci, tentokrát s jiným CD Hemi-sync.Usínám.

Zdá se mi sen, jedu svým autem do práce. Je tma, sněží, silnice je namrzlá a pokrytá sněhem. Chci přepnout dálkové světla, ale po přepnutí nedochází k většímu osvětlení silnice. Zkouším to několikrát za sebou a v tomto momentu se sen mění v lucidní. Plně si uvědomuji, že světla prostě musí fungovat, protože při poslední cestě z práce fungovala.Začínám porovnávat realitu snu s realitou bdělého stavu vědomí a zjišťuji, že tu něco nesedí. Najednou jsem si vzpomněl, jak jsem před usnutím relaxoval a tento stav jsem začal prožívat i ve snu během řízení. Přestal jsem řešit světla na autě a čím dál víc jsem se soustředil na stav uvolnění. Najednou jsem si uvědomil, že čím dál hůře vidím,jako by se zarosilo čelní sklo, navíc se blížila prudká zatáčka a já si uvědomoval, že jedu příliš rychle na to v jakém stavu je silnice.Začal jsem panikařit, protože jsem ztrácel kontrolu. Současně jsem si uvědomoval, že ve skutečnosti ležím v bezpečí doma v posteli. Obě reality se jakoby prolínaly. Čím více jsem se blížil k prudké zatáčce, tím se zvyšoval jas zamlženého čelního skla, což jsem vyhodnotil jako blížící se auto z protisměru, které je ještě za zatáčkou. Situace byla bezvýchodná a čelní střet byl jen otázkou času. V tomto bodě jsem to přijal, ani jsem se nesnažil střetu zabránit.Jas zamlženého čelního skla se rychle zvyšoval a postupně vyplnil celou scénu. Uvědomoval jsem si,že ze snu odcházím.V tomto okamžiku se realita opět změnila a já si uvědomil, že jas, který mě oslňoval je vlastně bílý strop pokoje ve kterém ležím. Věděl jsem,že už nejsem ve snu, zároveň jsem věděl, že mé vědomí není v těle. Zaplavila mě vlna euforie, protože jsem poprvé zažíval skutečnost, že mé vědomí, není závislé na hmotném těle. Viděl jsem, ačkoliv mé fyzické oči byly zavřené. V tomto rozšířeném stavu vědomí jsem vnímal co se s tělem děje. Cítil jsem jakoby vibrace či brnění. Pak mě napadla otázka co bych viděl, kdybych otevřel fyzické oči. Chtěl jsem porovnat to co vidím „vědomím“ či astrálním zrakem s tím co uvidím fyzickýma očima. A bylo to zvláštní, jako kdybych otvíral úplně průhledná oční víčka. To co jsem pozoroval se nezměnilo, změnilo se jen uvědomění ,že teď už se dívám očima. Ležel jsem nehnutě na posteli a zkoušel to nějak pobrat.
Pojem probuzení najednou získal nový rozměr :-)

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.

psychonaut

30.6.2017 - 17:12

Super, len tak ďalej, trénuj.
Bud vytrvalý!

Komentářů: 1Strana: 1 
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,08839s