Multideník.cz končí!
Prosím exportujte si (po přihlášení) své záznamy a komentáře.
Web bude smazán 25.5.2018.
Případný kontakt: E-mail / Facebook (Robert Pösel)

Energizer; Hand of God

Kategorie: I-Doser
Vloženo: 3.6.2010 - 6:50
Zobrazeno: 976x
Začátek: 2.6.2010 - 0:00
Konec: 3.6.2010 - 0:00
Obsah příspěvku:

Energizer Měl jsem špatnou náladu a hlavněj sem byl hodně utahanej, tak jsem si řekl, že si zkusím v Free IDoseru Energizer. Slibovali, že to udrží bez problému člověka bdělího přes celou noc. No tak jsem si to pustil a pocit potřeby spánku zmizel, idkyž jsem byl stále unavanej.

Hand of God V popisu psali, že je to nejlepší dávka jakou kdy udělali a že učínky jsou nepopsatelný. Tak jsem si to chtěl zkusit na zlepšení nálady. Lehl jsem si do postele na záda. Nejdřív tam byl hlubokej ton a po nějaký době se mi začali rozpouštět obrysy těla u ruk a snad i jinde. Po nějaký době hlubokýho tónu se začal ton zvyšovat a jako by mi to dodávalo energii a velmi rychle se mi měnila nálada ze špatný na dobrou. No a pak jsem to doposlouhal a nic zvláštního se už nestalo. Jsem přesvědčenej, že kdybych to spojil se správnou relaxací, tak bude fungovat mnohem líp. Byl jsem totiž furt myšlenkama, někde jinde.

Energizer způsobil že mi po zbytek noci nešlo moc usnout nebo ten spánek byl hodně lehký a já se cítil bdělý a i teď ráno to ještě působí. Nějaký sny jsem měl.

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.
Žádné komentáře
Komentářů: 0
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,07819s