Multideník.cz končí!
Prosím exportujte si (po přihlášení) své záznamy a komentáře.
Web bude smazán 25.5.2018.
Případný kontakt: E-mail / Facebook (Robert Pösel)

Vítězství nad nemocí

Kategorie: Hemi-Sync
Vloženo: 28.5.2010 - 18:51
Zobrazeno: 685x
Začátek: 23.5.2010 - 0:00
Konec: 28.5.2010 - 0:00
Obsah příspěvku:

V neděli 23.5.2010 jsem večer cítil v nose takový ten divný pach, a třeštila mi hlava – určitě to znáte, je to prostě známka toho, že ráno budete tutově nemocní. Už jsem ale vystopoval, že jsem byl vždy nemocný, jen, když jsem to vnitřně tak nějak vzdal, když jsem si prostě řekl: „Budu nemocný, takže nepůjdu do školy a nebudu se muset učit a budu se válet v posteli.“. Když jsem si toto řekl, nemoc propukla v plné síle a klidně jsem marodil i dva týdny. A právě proto jsem si řekl, že tentokrát to neudělám, že se prostě nevzdám. Jenže ono se to lehko řekne, když se člověk cítí špatně, nemá sílu vzdorovat. A tady nastoupil hemi-sync. Cvičení hemi-sync mi pomohlo eliminovat moji negativní energii a tudíž mě i přestaly bolet skoro všechny části těla, přestalo mě škrábat v krku, přestal jsem mít plný nos.

V pondělí jsem se probudil a nemoc ustoupila, šel jsem tedy do školy. Po škole jsem hemi-sync nasadil znovu a používal jsem i svoje staré experimentální postupy léčení. Zase úspěch; v úterý mi bylo taky dobře. Ve středu jsem to ale ve škole vzdal, říkal jsem si, že mi není dobře, že půjdu domů, že se mi nedaří, že jsem nemocný. Přitáhl jsem to k sobě a skutečně jsem musel na poslední 2 hodiny jít domů, protože mi bylo hrozně.

To mě vykolejilo a už hemi-sync nepomáhal, ve čtvrtek jsem ležel doma, ale naštěstí jsem to zase zkoušel zvrátit. Možná tomu pomohl i přenos energie s atou.

Včera jsem zřejmě dosáhl stavu „focus ten“ (moc krásný pocit), no a dnes jsem již naprosto zdravý, už mi vůbec nic není.

Takže podtrženo sečteno, nemoc mě přemohla na jeden jediný den. Metody, které jsem použil byly nesrovnatelně účinnější, než veškeré prášky. Žádná farmaka jsem nepoužil, pouze několikrát šumivý vitamín C, ale ten mi vždy pomáhá hlavně jako silné placebo.

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.
Žádné komentáře
Komentářů: 0
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,06368s