Multideník.cz končí!
Prosím exportujte si (po přihlášení) své záznamy a komentáře.
Web bude smazán 25.5.2018.
Případný kontakt: E-mail / Facebook (Robert Pösel)

Gate of Hades

Kategorie: I-Doser
Vloženo: 30.4.2010 - 14:58
Zobrazeno: 2640x
Začátek: 30.4.2010 - 0:00
(1 hodina v noci)
Obsah příspěvku:

Tento preset má mít na každého člověka jiné účinky, ale mají být shodné v tom, že vyvolá negativní zážitky. V informacích píšou pláč, skřípání zubů, strach, noční můry,…

Tak jsem to chtěl taky zkusit a v noci si to zapnul. Po prvních sekundách jsem cítil nějaký tlak v hlavě nebo podobný pocit při zalehlých uších, ale zvuky byly fajn – žádné hlasité pískání, nebo něco podobného. Po pár minutách sem se i trochu uvolnil, ale začaly mi brnět zuby – ne že by přímo bolely, nebo skřípaly, jen jsem cítíl brnění.

V dalších minutách jsem měl i trochu kvalitnější představivost (nebo aspoň hypnagogické halucinace, vědomě jsem si nic moc nepředstavoval). Pak mě ale překvapilo, když jsem si najednou představil jak házím frisbee a jak jsem ležel, měl ruce u těla, tak sebou najednou pravá ruka škubla a vystřelila se a posunula o velký kus doprava – to stejné se mi stalo ještě jednou nebo dvakrát po dalších několika minutách (přemýšlím jestli to nemohl být jen pocit, ale spíš ne, bylo to až moc reálné :)).

Najednou mě nějak začal bolet krk a hůře jsem se nadechoval – doslova jakoby mě někdo škrtil a přetrvávalo to dlouho – možná 5–10 minut, ale snažil jsem se to moc neřešit.

Už tak mi připadalo že preset trvá hrozně dlouho a najednou (asi 5 minut před koncem) se zvuk rapidně zvýšil, začlo hrozné pískání, až jsem se lekl že se mi sekl windows nebo pokazily sluchátka – ale ne, to byla další fáze presetu. Ty zvuky byly opravdu hrozné, hlasité pískání, které se ještě různě měnilo a mohlo by vyvolávat stresové chvíle :) Na úplný konec to opět vystřídal „šum“ který se pomalu stišil až do konce.

Žádné až tak negativní účinky to na mě nemělo – žádný strach, stres, pláč, ale rozhodně bych si to nepouštěl kdybych měl špatnou náladu! V souvislosti s tou reálností představ a těch fyzických pocitů by to opravdu mohlo mít silné účinky, podobné jako v popisu.

Pro psaní komentářů je vyžadováno přihlášení.
Žádné komentáře
Komentářů: 0
© 2009 - 2018 Robert Pösel, webdesign Jaroslav Bereza. Podmínky použití a ochrana soukromí. Generováno 0,09563s